PROJEKTOWANIE STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH

NAPRAWA WITRYN I SKLEPÓW

SZCZEGÓŁY USŁUGI PONIŻEJ

Jeśli zauważyłeś że Twoja strona „szwankuje” lub chciałbyś coś dodać do strony lub odjąć a niestety nie potrafisz to możesz zgłosić się do nas.

Jeśli strona jest napisane w HTML lub w CMS którym nie umiesz zarządzać to możesz zamówić u nas dowolną usługę związaną z naprawą lub modyfikacją Twojej witryny.

Zajmujemy się również kompleksowym prowadzeniem strony czyli prawowitą emisją tak żeby oglądalność była jak największa i przynosiła zyski.

Natomiast takie zabiegi muszą być wcześniej przedyskutowane. Po przeanalizowaniu przedstawimy wówczas kompleksową ofertę.

Zajmujemy się również zmianą graficzną stron bez ruszania zawartości strony czyli tekstów i obrazków i zdjęć.

Jeśli Twoja strona niestety nie wyświetla się prawidłowo na tablecie smartfonie lub laptopie to również zapobiegamy takim sytuacją.

Responsywność strony w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna ponieważ coraz więcej ludzi korzysta z telefonów w celu przeszukiwania sieci.

Jakiekolwiek usługi Państwo świadczą mogą być pominięte przez dużą ilość potencjalnych klientów którzy znaleźli Wasze strony ale wyłączyli je ze względu na to że nie mogli uzyskać informacji ponieważ nic nie widzieli lub widzieli tylko szczątkowe informacje.

Konkurencja jak to się mówi nie śpi i warto w porę zareagować aby klienci korzystali z usług dzięki stronie responsywnej.

Naprawa witryn i sklepów jest też zmianą na szablon responsywny.

WYCENA USŁUGI

Na podstawie przeslanych informacji dopiero wyceniamy usługę. Poziom zróżnicowania jest zbyt duży aby określić jedną stawką.

Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania dla klienta tak żeby przy naprawie witryny wykorzystać najlepsze rozwiązania.

SOCIAL MEDIA