Jak postawić zakłady piłkarskie w BK i wygrać?

Jako najpopularniejszy sport na świecie, piłka nożna oferuje graczom więcej różnorodności i opcji niż jakikolwiek inny sport. W związku z tym, że ten globalny fenomen szybko zyskuje na popularności, może Cię kusić, aby się do niego przyłączyć. Jednak przy setkach stron z zakładami do wyboru, znalezienie odpowiedniej strony może być trudnym zadaniem. Ale nie martw się, ten przewodnik pomoże.

W tym przewodniku znajdziesz nasze najlepsze rekomendacje stron z zakładami na piłkę nożną, najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich do obstawiania, kryteria, według których można znaleźć dobre zakłady bukmacherskie piłka nożna oraz najbardziej popularne rodzaje zakładów piłkarskich.

mecze piłki nożnej w BK

Najlepsze konkursy piłkarskie do obstawiania

Przy tak wielu opcjach lig piłkarskich i konkursów do obstawiania, ta lista pomoże zawęzić sprawy. Zawody te przyciągają największą liczbę zakładów i mają najwięcej dostępnych relacji i informacji, które pomogą wiedzieć, na kogo lub na co postawić. Poniżej znajdziesz nasze przewodniki po najlepszych stronach do obstawiania piłki nożnej online dla każdego z tych zawodów.

 • Liga Mistrzów. Liga Mistrzów to największe i najbardziej oczekiwane rozgrywki klubowe na świecie. Najlepsze drużyny z całej Europy idą ramię w ramię, co kończy się pucharowym konkursem, który przyciąga niektóre z najlepszych i najbardziej ekscytujących piłkarzy, jakich można zobaczyć. Pasjonująca i wroga atmosfera na stadionach daje dużą przewagę na własnym terenie w ostatnich fazach, a także szansę na poważne niespodzianki. W dzisiejszych czasach, gdy najlepsi międzynarodowi gracze grawitują do najlepszych lig europejskich, zobaczysz wszystkie największe nazwiska w piłce nożnej. Czy może być coś bardziej ekscytującego do obstawiania?!;
 • Puchar Świata. Ten konkurs odbywa się tylko raz na cztery lata i jest najbardziej oczekiwanym wydarzeniem w piłce nożnej. Klubowe lojalności są odłożone na bok, a ludzie z całego świata przychodzą wspierać swój naród. Tysiące fanów ze wszystkich zakątków świata podróżuje do kraju gospodarza w festiwalu kolorów, hałasu i podniecenia w celebracji najbardziej popularnego sportu na świecie. Walcząc o dumę narodową, nawet najlepsi zawodnicy mają tylko kilka szans w swojej karierze, aby zdobyć najbardziej pożądaną nagrodę w piłce nożnej i zapisać się w legendzie. Ponad 60 meczów rozegranych w ciągu jednego miesiąca sprawia, że zakłady są szybkie, obfite i przyjemne;
 • Europa League. Europa League jest drugim poziomem międzynarodowych rozgrywek klubowych w Europie. Choć nie jest tak prestiżowa jak Liga Mistrzów, mieszanka drużyn wschodzących i wielkich klubów, które upadły w ciężkich czasach, nadaje tej rywalizacji wspaniałą nieprzewidywalność i emocje. Z tego samego powodu jest to popularny konkurs do obstawiania, z zaskakującymi zwycięzcami i świetnymi kursami;
 • Major League Soccer. Wraz z rosnącą popularnością piłki nożnej, MLS staje się coraz bardziej popularną ligą, na którą można stawiać zakłady. Choć wielu fanów piłki nożnej zwraca oczy w stronę lig zagranicznych, MLS wciąż ma swoje uroki. Z biegiem lat jakość ligi wzrosła, a niektóre z największych nazwisk zza oceanu przybywają, aby rozegrać swoje ostatnie lata. Jednak to, co sprawia, że MLS jest szczególnie ekscytująca, to fakt, że jest to jedna z jedynych lig na świecie, w której o zwycięstwie decydują finały playoff. To dodaje warstwę zmienności w porównaniu do wielu zamorskich lig krajowych i prowadzi do świetnych kursów dla bystrego oka;
 • Premier League. Angielska Premier League jest obecnie najbardziej dyskutowaną, najchętniej oglądaną i najlepszej jakości ligą krajową na świecie, z jednymi z najbardziej znanych klubów w piłce nożnej. Coraz częściej najlepsi zawodnicy i menedżerowie z całego świata przybywają do Anglii, aby walczyć w tej zaciętej i intensywnej rywalizacji. Są one szeroko transmitowane i śledzone przez telewizję, co sprawia, że jest w nich wiele szumu i komentarzy, które pomogą wiedzieć, gdzie postawić zakład;
 • La Liga. Po Premier League, hiszpańska La Liga jest najbardziej znaną i najchętniej oglądaną ligą krajową w światowej piłce nożnej. La Liga wciąż ma wielkie nazwiska, w tym prawdopodobnie dwa najbardziej znane kluby w tej dyscyplinie — Barcelona i Real Madryt. Choć nie jest już tak silna jak w przeszłości, La Liga zawsze będzie przyciągać uwagę i z tego powodu zawsze będzie dostarczać wartościowych zakładów.

dostępne Mistrzostwa

Jak znaleźć dobrą stronę z zakładami na piłkę nożną?

Jak dokładnie możesz zmierzyć jakość strony z zakładami online? Oto kroki, które powinieneś podjąć i cechy, na które powinieneś zwrócić uwagę, kiedy odwiedzasz nową stronę oferującą zakłady bukmacherskie piłka nożna 2023.

Poznaj metody płatności

Wydawanie i wygrywanie pieniędzy jest dobre, ale najpierw musisz wiedzieć, czy możesz je wpłacić i wypłacić.

Nie wszystkie strony z zakładami obsługują wszystkie metody płatności. Coraz więcej stron online jest nastawionych na kryptowaluty, podczas gdy inne preferują bardziej tradycyjne metody bankowe, a niektóre szczycą się obydwoma.

Zanim zaczniesz się ekscytować soczystymi bonusami lub świetnymi kursami, powinieneś sprawdzić, czy rzeczywiście możesz dokonywać transakcji przy użyciu preferowanych metod płatności. Zwróć szczególną uwagę na wszelkie dodatkowe opłaty za transakcje, które mogą zostać poniesione.

metody płatności

Sprawdź recenzje online

Nie wierz tylko w słowa stron bukmacherskich, bo inaczej wszystkie byłyby nieskazitelnymi 10/10 doświadczeniami użytkowników z najlepszymi kursami i bonusami. Powinieneś również przeczytać recenzje online od klientów, którzy korzystali z tych stron z zakładami.

Nie wszystkie recenzje są pomocne. Strony z opiniami użytkowników, takie jak Trustpilot, będą pierwszą przystanią dla wszystkich zdenerwowanych graczy, którzy dadzą upust swojej wściekłości w postaci jednogwiazdkowych recenzji po podjęciu złych decyzji dotyczących zakładów lub po prostu mają pecha.

Na pewno nie ignoruj tych opinii, ale powinieneś również odwiedzić strony takie jak Reddit lub dedykowane fora zakładów sportowych, aby uzyskać bardziej wyrównane i świadome opinie.

Sprawdź bezpieczeństwo online

Wszystkie legalne strony z zakładami na prawdziwe pieniądze mają wdrożone surowe środki bezpieczeństwa. Niemniej jednak, przed zarejestrowaniem swoich danych, a zwłaszcza przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji, zawsze warto dwukrotnie sprawdzić ważność strony.

Większość stron z zakładami ma swoją licencję, znaki handlowe, dane kontaktowe, rejestrację i inne oficjalne informacje na dole strony głównej. Jeśli uważasz, że czegoś brakuje lub nie wygląda to dobrze, upewnij się, że sprawdziłeś opinie użytkowników i oficjalne linki.

Przy każdej formie transakcji pieniężnych online, zawsze powinieneś być pewien, że przechowujesz swoje finansowe i osobiste dane logowania bezpiecznie. Zakłady piłkarskie online nie są oczywiście wyjątkiem. Jak zawsze, nie używaj tego samego hasła do wielu stron, na których wydajesz pieniądze, bez względu na to, jak oficjalne i bezpieczne są.

sprawdź licencję

Funkcjonalność telefonu komórkowego i aplikacje internetowe

Telefon komórkowy jest królem i jest zawsze w zasięgu ręki, niezależnie od tego, czy jesteś w domu na kanapie, czy w podróży. W 2022 roku szacuje się, że w niektórych krajach użytkownicy telefonów komórkowych stanowią 80% wszystkich osób obstawiających zakłady online. W związku z tym można pomyśleć, że większość stron z zakładami online stara się stworzyć eleganckie aplikacje mobilne do pobrania.

W rzeczywistości, większość nowoczesnych stron z zakładami piłkarskimi projektuje swoje strony z myślą o funkcjonalności telefonów komórkowych. Dzięki temu nie musisz pobierać specjalnych aplikacji, które zajmują miejsce w pamięci telefonu. Możesz po prostu wskoczyć na przeglądarkę internetową w telefonie komórkowym i zacząć korzystać z witryny.

Niektóre strony z zakładami mają bardziej funkcjonalne aplikacje internetowe niż inne. Jeżeli uważasz, że będziesz używał telefonu komórkowego do stawiania zakładów, to powinieneś najpierw sprawdzić aplikację internetową strony zakładów przed rejestracją lub wpłatą pieniędzy, nawet jeżeli do rejestracji używasz swojego domowego komputera.

Spójrz na bonusy i promocje

Większość stron z zakładami piłkarskimi oferuje hojne bonusy powitalne i promocje, a wiele z nich ma również regularne bonusy dla stałych użytkowników i specjalne promocje na wielkie wydarzenia sportowe. Skorzystanie z tych bonusów może znacznie zwiększyć wartość Twoich zakładów, znacznie przekraczając Twój początkowy depozyt. To sprawia, że porównanie różnych bonusów i promocji różnych stron jest kluczowym krokiem do wiedzy, gdzie się zarejestrować i ile swoich pieniędzy wpłacić.

Niemniej jednak, patrząc na bonusy i promocje, są pewne rzeczy, o których należy pamiętać:

 • Czy bonusy dotyczą kryptowalut czy zwykłych metod płatności? Coraz więcej stron bukmacherskich zachęca do transakcji kryptowalutowych, oferując jeszcze większe bonusy niż w przypadku tradycyjnych metod płatności. Niektóre strony bukmacherskie oferują walkthroughs jak zapisać się na kryptowaluty. Jeśli jednak uznasz to za zbyt zniechęcające, trzymaj się szukania promocji, które dotyczą tradycyjnych płatności.
 • Zbadaj, ile musisz wpłacić, aby w pełni skorzystać z bonusu. Często im więcej wpłacisz, tym więcej możesz zyskać dzięki promocji. Jednak jeśli Twoje zainteresowanie zakładami piłkarskimi jest bardziej swobodne, możesz nie być skłonny do zdeponowania setek swoich ciężko zarobionych dolarów. Powinieneś spróbować znaleźć bonus, który zmaksymalizuje depozyt w twoim przedziale cenowym. Nie daj się wciągnąć w depozyt więcej niż możesz sobie pozwolić.
 • Czytaj drobny druk! Większość bonusów wymaga minimalnej wpłaty. Niektóre z bardziej kusząco wyglądających bonusów będą wymagały początkowego depozytu w wysokości 100$ lub więcej. Jednak inne, mniej hojnie wyglądające bonusy pozwolą ci na złożenie wniosku przy mniejszych depozytach — co czyni je bardziej atrakcyjnymi dla zwykłych użytkowników. Inną rzeczą, na którą należy zwracać uwagę są kumulacje. Kumulacja to liczba wygranych, które musisz osiągnąć po dokonaniu pierwszego depozytu, aby móc ubiegać się o bonus. Ogólnie rzecz biorąc, im niższe rollover, tym lepiej.

kody promocyjne w BK

Czy wypłaty są szybkie?

Szybkość wypłat na renomowanych stronach to często dwa do trzech dni roboczych — jednak może się to znacznie różnić w zależności od rodzaju metody płatności. Płatności kryptowalutowe mogą być bardzo szybkie, czasami w mniej niż 24 godziny. Tymczasem tradycyjne płatności mogą trwać nawet tydzień. To będzie się różnić w zależności od strony, więc upewnij się, że sprawdzisz preferowaną metodę wypłaty na każdej stronie zakładów, z której korzystasz. Być może wolniejsze wypłaty nie będą problemem, ale warto o tym wiedzieć.

Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest to, że masowe wypłaty często trwają dłużej i wymagają dodatkowych kontroli bezpieczeństwa. Jeśli jesteś kimś, kto idzie duży, lub jesteś umieszczenie poza bet z poważnie dużych kursów, to jest coś innego do rozważenia.

Rodzaje zakładów na piłkę nożną

Jedną z zabawnych rzeczy na temat zakładów na piłkę nożną jest to, jak wiele rodzajów zakładów są. Piłka nożna może wydawać się prosta gra — 22 ludzi kopanie piłki wokół pola, z reguły kilka bramek. Ale nie bez powodu jest to najbardziej popularny sport na świecie. W tej prostocie jest wiele taktyki, dramaturgii i akcji, i można znaleźć zakłady na wszystkie aspekty tego sportu zarówno na boisku, jak i poza nim. Oto krótki przegląd podstawowych zakładów.

Moneyline

Tutaj stawiasz na zwycięzcę meczu, lub inaczej na remis.Jest to najbardziej podstawowa i popularna forma zakładu, i często z najbezpieczniejszymi kursami.

Rekwizyty i specjalne

Prawdziwa zabawa w zakładach piłkarskich przychodzi z rekwizytami i specjalnymi, które wymagają więcej wiedzy lub zwykłego szczęścia, ale również mają najlepsze kursy. Mają one formę zarówno krótkoterminowych (w grze), jak i długoterminowych (futures) rekwizytów.

Krótkoterminowe rekwizyty mogą znacznie zwiększyć emocje związane z meczem, a zakłady na żywo oferują dodatkowe możliwości zakładów w połowie meczu — często z lepszymi kursami, ponieważ wiesz, w którą stronę zmierza mecz.

Oto kilka najbardziej popularnych krótkoterminowych rekwizytów piłkarskich, na które można postawić:

 • Całkowita liczba bramek: Postaw na całkowitą liczbę bramek, które zostaną zdobyte podczas meczu przez obie drużyny. Ponieważ piłka nożna jest ogólnie niższą grą punktową niż większość innych sportów, jest to bezpieczniejszy zakład niż ten, który można znaleźć gdzie indziej.
 • Halftime i Fulltime Scoreline: Bardziej wymagające niż całkowita liczba bramek, jest przewidzenie dokładnie ile bramek zdobędzie każda drużyna. Możesz wybrać linię wyników w połowie lub w pełnym wymiarze czasu, lub nawet obie, aby uzyskać najlepsze kursy.
 • Strzelec pierwszej bramki: Przewiduj, który zawodnik na boisku będzie pierwszym, który strzeli bramkę. Najbezpieczniej jest wybrać napastników w formie lub strzelców karnych, ale tak naprawdę każdy na boisku może strzelić gola.
 • Liczba żółtych/czerwonych kartek: Przewiduj ile żółtych lub czerwonych kartek pokaże sędzia podczas meczu. Niektórzy sędziowie mają więcej szczęścia do kartek niż inni. Ponadto, w niektórych meczach (szczególnie w tych rozgrywanych w sąsiednich miastach) występuje więcej fauli, a niektóre drużyny lub zawodnicy są bardziej podatni na nieczyste lub agresywne zagrania niż inni.
 • Liczba kornerów: Przewiduj ile rogów zostanie przyznanych podczas meczu. Możesz spróbować odgadnąć konkretną liczbę, aby uzyskać najwyższe kursy, ale wiele stron z zakładami oferuje przybliżone liczby (na przykład poniżej 11, 11 lub powyżej 11).

Na koniec, oto niektóre z bardziej popularnych długoterminowych rekwizytów:

 • Zwycięzca zawodów: Postaw przed lub podczas zawodów piłkarskich na to, kto wygra. Zakłady przed rozpoczęciem zawodów mają zazwyczaj wyższy kurs. Oczywiście kursy spadną, jeśli spróbujesz postawić zakład w dalszej części sezonu, kiedy zawody będą się rozwijać, a potencjalni zwycięzcy staną się bardziej oczywisti.
 • Zespoły, które zostaną zdegradowane: W przeciwieństwie do wielu sportów, większość lig piłkarskich posiada potencjał dla drużyn (często do trzech klubów) do spadku do ligi niższej poprzez zajęcie miejsca na dole tabeli. Możesz postawić na to, która drużyna według Ciebie zostanie zdegradowana na koniec sezonu.
 • Zdobywca największej ilości bramek: Postaw na to, który zawodnik według Ciebie strzeli najwięcej bramek w danym sezonie lub rozgrywkach.
 • Pierwszy zwolniony menedżer: Zarządzanie w piłce nożnej to notorycznie trudna praca, a menedżerowie często jako pierwsi biorą na siebie winę, gdy drużyna nie osiąga wyników. Niektóre drużyny, zwłaszcza te walczące o spadek, są skłonne do zwalniania swoich menedżerów. Niektóre z nich mają nawet kilku menedżerów w jednym sezonie! To prawie niespotykane, aby w danej lidze przez cały sezon jeden menedżer nie stracił pracy. Możesz postawić na to, kto według Ciebie odejdzie jako pierwszy.
 • Transfery: Transfery piłkarskie to biznes na duże pieniądze, zwłaszcza w najlepszych ligach europejskich, i generują niekończące się komentarze i debaty. Wiele lig ma dwa okna transferowe, jedno przed rozpoczęciem sezonu, a drugie w połowie, co daje wiele możliwości zakładów. Możesz obstawiać, do którego klubu trafi zawodnik, za jaką kwotę zostanie sprzedany i wiele innych zakładów związanych z transferami.

Jak popularne są zakłady na prawdziwe pieniądze w piłce nożnej?

Trudno jest znaleźć dokładne informacje na temat tego, ile osób stawia zakłady na prawdziwe pieniądze w piłce nożnej i ile pieniędzy jest generowanych. Jednak większość szacunków wskazuje na wiele dziesiątek miliardów $$ na całym świecie. Z piłką nożną świat najbardziej popularny sport, to jest bezpieczne, aby powiedzieć, że miliony ludzi na całym świecie stawiają swoje pieniądze na piłkę nożną. Rzeczywiście, w niektórych krajach, zakłady bukmacherskie piłka nożna jest wpleciony głęboko w tkankę kulturową fandomu piłki nożnej. Mówiąc wprost, zakłady na prawdziwe pieniądze w piłce nożnej są niezwykle popularne.