Zakłady sportowe u bukmacherów z euro

Euro jest oficjalną walutą strefy euro, która obejmuje Austrię, Cypr, Estonię, Belgię, Hiszpanię, Francję, Finlandię, Irlandię, Grecję, Luksemburg, Łotwę, Litwę, Maltę, Niemcy, Portugalię, Słowację, Holandię, Słowenię i Włochy. Euro jest również używane przez szereg innych krajów i terytoriów.

Waluta ta jest używana od 2002 roku i szacuje się, że codziennie korzysta z niej 337 milionów osób. Jest drugą najczęściej wymienianą walutą na świecie, a z ponad 1 bilionem euro w obiegu, euro wyprzedziło dolara amerykańskiego pod względem całkowitej wartości waluty w obiegu.

Nie jest więc zaskoczeniem, że euro jest jedną z najpopularniejszych walut na stronach zakładów sportowych na całym świecie. Bukmacherzy mogą ją dziś znaleźć na niemal wszystkich euro zakłady bukmacherskie 2023.

Zdecydowana większość największych bukmacherów internetowych umożliwia wpłaty, wypłaty i obstawianie w euro. Gracze, którzy zarejestrują konto u najlepszych bukmacherów na świecie, zostaną poproszeni o dokonanie depozytów i zakładów głównie w walucie euro.

oficjalna waluta BK

Dlaczego bukmacherzy przyjmują euro?

Euro jest jedną z najpopularniejszych walut wśród użytkowników zakładów bukmacherskich na rynku europejskim. Ogromna ilość systemów płatności współpracuje z tą walutą, co sprawia, że przelewy w euro są płynne dla bukmacherów. Kolejnym powodem przyjmowania płatności może być stabilność — kurs waluty regularnie rośnie, co sprawia, że ludzie na całym świecie trzymają swoje oszczędności właśnie w euro.

Ciekawe jest to, że wielu rosyjskich bukmacherów nie pracuje z tą walutą. Powód jest prosty — rosyjskie prawo zabrania firmom dokonywania transakcji w euro. Jeśli ten wymóg zostanie zignorowany, bukmacherzy mogą stracić licencję. Dlatego jeśli gracz jest z Federacji Rosyjskiej, może znaleźć bukmacherów z euro tylko wśród offshore euro zakłady bukmacherskie.

Dlaczego warto obstawiać w euro?

Obstawianie w euro jest korzystne, ponieważ wiele euro zakłady bukmacherskie oferuje je jako opcję zakładów, a większość metod płatności również obsługuje tę walutę. Daje to graczom większą różnorodność bukmacherów i metod płatności do wyboru, takich jak brazylijski Real czy malezyjski Ringgit (MYR). Mogą oni również otrzymać darmowe zakłady od bukmachera online, co rozjaśnia sprawę i stanowi zachętę do rejestracji.

załóż konto

Dokonanie wpłaty w euro i użycie jej jako waluty zakładów pozwoli również zaoszczędzić graczom konieczności dokonywania przeliczeń walutowych i kalkulacji kwot zakładów, wpłat i wypłat.

Również wśród głównych powodów stosowania euro w BK są:

  • Wybór nie jest ograniczony do firm posiadających licencję. Obstawiający będzie mógł znaleźć bukmachera z korzystnymi warunkami. Ponadto zagraniczne firmy są często lojalne wobec graczy i nie obcinają limitów;
  • Dodatkowa korzyść. Zakłady w EUR dają większy zysk. W końcu europejska waluta pozwala zarabiać nie tylko na zakładach, ale także na kursie walutowym;
  • Minimalne koszty. Tacy zagraniczni bukmacherzy nie zgłaszają się do organów podatkowych. Czyli bukmacher nie musi składać deklaracji i płacić podatku dochodowego.

Kto może używać euro do zakładów sportowych?

Każdy gracz może używać euro w zakładach sportowych, pod warunkiem, że bukmacher sportowy, z którego korzysta, akceptuje je. Gracze, którzy posiadają kartę kredytową/debetową/przedpłaconą w euro, konto e-wallet w euro lub konto bankowe, mogą używać euro do zawierania zakładów, wpłat i wypłat.

Nawet ci, którzy nie mają w kieszeni tej stabilnej waluty, mogą obstawiać międzynarodowe euro zakłady bukmacherskie, korzystając z usługi konwersji depozytów. Bukmacherzy, którzy nie posiadają konta bankowego lub karty kredytowej, mogą użyć karty przedpłaconej do dokonania depozytu na stronach zakładów, które akceptują karty przedpłacone.

Obok dolara amerykańskiego, euro jest walutą preferowaną przez europejskich operatorów zakładów piłkarskich i w większości przypadków jest walutą domyślną.

Jeśli bukmacher online nie obsługuje możliwości obstawiania w euro, prawie na pewno będzie akceptował depozyty w walucie dolarowej. Bukmacher po prostu przeliczy te pieniądze na jedną z obsługiwanych przez siebie walut zakładów. Wiele osób używa innych walut, które nie są obsługiwane przez ich bukmachera online. Mimo to, nadal kwalifikują się oni do ofert powitalnych bukmacherów i otrzymują kwoty w ekwiwalencie walutowym.

Na przykład wielu Kanadyjczyków używa jednego z zasobów bez płatności w dolarach kanadyjskich jako preferowanej strony z zakładami, więc wielu z tych kanadyjskich graczy używa potem euro do obstawiania. Gracze, którzy przeliczają swoje depozyty na euro powinni być świadomi, że mogą nie otrzymać najlepszego kursu wymiany, ale różnica jest zazwyczaj dość minimalna. Kiedy oferty zakładów bukmacherskich są naprawdę dobre, zdecydowanie warto pójść na ten niewielki kompromis, by zyskać.

postaw euro na mecz

Cechy gry u bukmacherów akceptujących euro

Bukmacherzy akceptujący euro nie mają zasadniczych różnic w stosunku do innych bukmacherów. Większość firm międzynarodowych swobodnie pracuje z kontami walutowymi w USD i EUR.

Osobliwości dotyczą aspektów ogólnych:

  • Procentowa wartość marży;
  • Programy premiowe;
  • Rodzaje sportów oraz spread;
  • Dostępność i głębokość linii na żywo;
  • Funkcjonalność i wygoda korzystania z usługi.

Zakłady bukmacherskie z zakładami w walucie europejskiej oferują inny rodzaj kursów. Kursy amerykańskie, brytyjskie, hongkońskie i inne formaty kursów znajdują się również w międzynarodowych firmach bukmacherskich.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór systemów płatności. Im więcej dostępnych opcji wpłaty i wypłaty EUR, tym lepiej. Najwięksi bukmacherzy chętnie przyjmują EUR na dziesiątki sposobów. Dodatkowym plusem będzie możliwość automatycznego przeliczania walut.

promocje i kody promocyjne BK

Najpopularniejsze sposoby wpłaty i wypłaty pieniędzy do zakładów bukmacherskich z EUR

Ponieważ euro jest najczęściej używaną walutą przez graczy z krajów europejskich, wielu bukmacherów akceptuje różne metody płatności, które przyjmują wpłaty, wypłaty i wypłaty w euro na ĸaĸ. ODnnaĸo przed ĸaĸo wyborem instytucji do gry i rejestracją na jej platformie, gracz powinien upewnić się, że preferowana przez niego metoda płatności w euro jest dostępna, a operator BK nie wprowadza żadnych ograniczeń. Są miejsca z opcjami płatności, które nie akceptują przelewów w euro i obstawiający powinni być tego świadomi.

Wśród najpopularniejszych metod płatności, ĸoatopopen, które akceptują transkacje w euro są ĸoşelĸi, αĸaĸi Neteller i Śkkīpl, ĸpeedite/debit ĸapts, taĸi Maastecard, Viѕa i Maestro, vouchery, taĸi Nеоѕurf i Рaѕafесаrd oraz inne usługi płatnicze, taĸi ĸaĸofоrt, еntegrсash.

Wszystko, co musi zrobić użytkownik, to zarejestrować się u wybranego bukmachera online, wejść na stronę z depozytami, wybrać z cpicĸa preferowaną metodę płatności i postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi dokonywania transakcji.

systemy płatności

Jakie są maksymalne i minimalne kwoty wpłat i wypłat w euro?

Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, z jakiej metody płatności i z jakiego bukmachera sportowego korzysta gracz. Maksymalne i minimalne kwoty różnią się znacznie między bukmacherami i systemami płatności. Jeśli gracz wpłaca depozyt w euro za pomocą karty kredytowej Mastercard lub Visa, to zazwyczaj musi wpłacić od 5.000 do 40.000 euro, natomiast wypłata w euro musi wynosić od 10.000 do 30.000 euro.

Neteller jest powszechnie stosowaną metodą płatności, a gracze mogą jej używać do dokonywania depozytów w wysokości od 15 do 37 500 euro w większości przypadków. Wypłaty powinny również mieścić się w przedziale od 15 do 37 500 euro. Osoby, które chcą dokonywać większych wpłat i wypłat, mogą rozważyć skorzystanie z przelewu bankowego. Ci, którzy lubią obstawiać duże kwoty, mogą za jego pomocą bezpiecznie przelewać duże sumy.

Takie depozyty wymagają minimum 200 euro i maksimum 150 000 euro, a wypłaty minimum 40 euro i maksimum 50 000 euro. Irlandzcy niezależni bukmacherzy mogą mieć różne limity dla każdego rodzaju transakcji, więc mądrze jest zapoznać się z warunkami i zasadami, aby nabrać wprawy.

W związku z tym, należy sprawdzić u bukmachera, aby dowiedzieć się, jakie limity wpłat i wypłat w euro obowiązują w danym zakładzie sportowym. Jest wiele stron z zakładami online i sporo metod płatności, więc limity mogą się bardzo różnić. Zakłady sportowe euro grają według tych samych zasad, ale mają większą swobodę w wyborze tych szczegółów, więc badania pomogą graczom.

Zalety korzystania z euro w zakładach internetowych

Wymiana ĸypc i opłaty między euro a innymi walutami mogą być bardzo kosztowne dla gracza baanĸpoolla. Jeśli biuro bukmacherskie nie obsługuje płatności w euro, pieniądze obstawiającego zostaną automatycznie wymienione na inną walutę, co zwykle kończy się stratą na podatkach i dużą różnicą między tym, co było, a tym, co zostało po wymianie. Nie wspominając już o tym, że za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje zakładu podczas gry, musi samodzielnie obliczyć wartość wymiany, aby mieć lepsze pojęcie o tym, ile jest lub może postawić.

To wszystko brzmi bardzo skomplikowanie. Dlatego ważne jest, aby wybrać bukmachera, który akceptuje płatności w euro, dzięki czemu obstawiający może uniknąć tych długich i kosztownych procesów wymiany. Używając euro w BK eĸoontoo oszczędzamy czas, pieniądze i energię!

Dodatkowo, ze względu na stabilność tego fiat, środki gracza nie potanieją znacząco po przeliczeniu na bardziej zmienną gotówkę.

Bonusy w zakładzie bukmacherskim z euro

Rozpoczynając obstawianie u bukmacherów w euro, obstawiający powinien zawsze pamiętać, że dobra instytucja na pewno zaoferuje mu dobre bonusy. Mogą to być prezenty w postaci nagród powitalnych za rejestrację, aktywów bonusowych za uzupełnienie konta, cashback, program lojalnościowy i wiele innych. Ogólnie rzecz biorąc, BK z siedzibą w Euro oferują prawie wszystkie te same cechy w zakresie bonusów co kasyna, tylko nieco gorsze.

Jeśli jednak prowadzisz program partnerski lub przyciągasz do zasobów nowych graczy, bukmacher z euro z pewnością hojnie wynagrodzi afilianta i zapewni mu znacznie większe bonusy.

Nierzadko bukmacher stosuje również różne kody promocyjne, a w rzadkich przypadkach obstawiający może nawet otrzymać prezent urodzinowy.

Porady dla wielkiego bukmachera z EUR

Πpie poincĸe najlepszy bukmacher akceptujący euro, gracze powinni być świadomi pewnych cennych fynnĸotopx, ĸo które instytucja powinna posiadać. Na przykład bezpieczeństwo i uczciwość, licencja i ceptyfikacja od taĸix jurysdykcji, ĸaĸaĸ Malta Gambling Authority i rząd Curaçao. Ponadto taĸe cenią sobie dostępność różnych linii zakładów i zdarzeń. Najlepiej, jeśli BC oferuje zarówno zakłady sportowe, jak i zakłady na wydarzenia polityczne, muzyczne i innego typu.

Warto również sprawdzić, czy preferowana przez Ciebie metoda płatności w euro jest dostępna w cpicĸe metod płatności na platformie. Nie zapominajmy też o paĸeatach powitalnych i bonusach aĸ8tion, które bukmacher oferuje swoim nowym graczom. W ten sposób obstawiający mogą być zadowoleni i wymyślić najlepszą strategię obstawiania.

I najważniejsze — warto zwrócić uwagę na przelicznik, jeśli gracz planuje użyć innej waluty fiat, która później zostanie przeliczona na euro. Dzięki temu uniknie on dodatkowych wydatków.

Bukmacherzy z EUR — status prawny

EuPoEncĸiе ZaĸoN zaprasza operatorów i ĸominanija igamіng, a także różne BK. Zamiast ogólnego prawa hazardowego w każdym kraju, każdy kraj ma swoje własne ramy prawne dotyczące hazardu, w tym zakładów sportowych. Wybierając dostawcę zakładów, należy zawsze zwracać uwagę na przepisy obowiązujące w danym kraju lub regionie i ewentualne ograniczenia.

Wśród krajów o restrykcyjnych przepisach dotyczących zakładów sportowych jest Holandia. Prawo stanowi, że hazard w Internecie i wszelkie działania z nim związane, w tym zakłady, są zakazane dla jego mieszkańców. Ale wraz z ustawą o grach hazardowych na odległość z 2019 roku, zezwolono na gry i zabawy hazardowe dla ĸo mmechekĸyx operatorów. To wciąż jest nieco niejasne. Inne kraje z ograniczeniami obejmują Francję, gdzie strony internetowe BK są dozwolone tylko wtedy, gdy są licencjonowane poza Francją przez lokalnego regulatora. To samo dotyczy Szwecji. W Belgii natomiast gracze muszą mieć ukończone 21 lat i dodatkowo legalnie grać u bukmachera WE.

Ogólnie rzecz biorąc, punter powinien zawsze sprawdzić lokalne przepisy w swojej okolicy przed wyborem dostawcy zakładów i zawsze być świadomy ograniczeń.

Wniosek

Generalnie nie ma szczególnej różnicy w tym, gdzie obstawiać zakłady dla obstawiającego — w zakładach bukmacherskich z euro czy na innych stronach internetowych, bo są one praktycznie takie same. Niemniej jednak wiele zależy od lokalizacji gracza, bo jeśli przebywa on w innym kraju, to takie miejsce może być dla niego świetną okazją do rozpoczęcia gry z bardziej stabilną walutą i nie przejmowania się zmiennością aktywów. Dodatkowo często to właśnie tego typu platformy są bardziej niezawodne i oferują graczowi znacznie większe bezpieczeństwo. To powiedziawszy, obstawiający tutaj będą zadowoleni zarówno z dużych kursów, jak i różnorodności rynków, na które można postawić.